Πέμπτη 31 Δεκεμβρίου 2015

Δεν γλιτώνεις ούτε στα φιλικά από την Παρί!! (video)

Δεν γλιτώνεις ούτε στα φιλικά από την Παρί (video)

Ούτε οι γιορτές, ούτε η χαλαρότητα αποτελούν εμπόδιο για την Παρί. Η ομάδα του Λοράν Μπλαν συνέχισε με νίκες επικρατώντας 1-0 στο φιλικό κόντρα στην Ίντερ στο Κατάρ.

Τίποτα δεν σταματά την Παρί. Η ομάδα του Λοράν Μπλαν, που δεν χαλαρώνει ούτε στα φιλικά, επικράτησε 1-0 κόντρα στην Ίντερ στο Κατάρ.

Καλός ρυθμός στο ματς στο πρώτο ημίχρονο με τους Γάλλους να έχουν δοκάρι με τον Βεράτι και τους νερατζούρι να απειλούν με αντεπιθέσεις. Η ζημιά στην άμυνα της ομάδας του Μαντσίνι έχει στο 43ο λεπτό όταν ο Ογκοστίν βγήκε έξυπνα στην πλάτη της άμυνας και με όμορφο σουτ νίκησε τον Χαντάνοβιτς.

Οι δύο ομάδες έριξαν στροφές στο δεύτερο 45λεπτο και οι φάσεις έρχονταν με το «σταγονόμετρο». Η Ίντερ θα μπορούσε να απαντήσει, όμως όσες φορές χρειάστηκε ο Ντουσέ κράτησε όρθια την Παρί.