Δευτέρα 14 Δεκεμβρίου 2009

Στοίχημα - Goal και χρήμα

Καλησπέρα στους φίλους των αθλητικών ψιθύρων.Δευτέρα σήμερα δεν θα ασχοληθούμε με κανέναν αγώνα στοιχηματικά.Ας κάνουμε μια ανασκόπηση του στοιχηματικού Σ/Κ.Ξεκινάμε απο το δύσκολο Σάββατο που είχαμε αρκετά σπασίματα σε φαβορί.Η ΤΣΕΛΣΙ,η ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ αλλά και η ΒΕΡΝΤΕΡ δεν κέρδισαν και έστειλαν πολύ κόσμο στον κουβά.Είχαμε το μεγάλο διπλό της ΡΕΑΛ μέσα στο ΜΕΣΤΑΓΙΑ παρά τις σημαντικές απουσίες της.Η ΜΠΑΓΕΡΝ πήρε ένα άνετο διπλό όπως το περιμέναμε και μας δικαίωσε που την εμπιστευτήκαμε όπως και η ΣΟΣΙΕΔΑΔ.Πάμε στην Κυριακή οπού τα πράγματα πήγαν καλύτερα.Δώσαμε τον ΠΑΟΚ 0 έως 1 γκολ με απόδοση 2,40 στον ΟΠΑΠ και under.Συνεχίσαμε με τα over ΛΑΡΙΣΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ,ΑΕΚ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ το οποίο μάλιστα βγήκε απο το ημίχρονο εύκολα.Στο ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ-ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ είχαμε το μεγάλο διπλο με 1-3.Μάλιστα η ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ προηγήθηκε με 0-3 και οι πρωταθλητές Γερμανίας το μόνο που κατάφεραν είναι να μειώσουν το σκορ.Συνεχίζουμε με το μεγάλο αγώνα στην Αγγλία ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ-ΑΡΣΕΝΑΛ.Οι κόκκινοι προηγήθηκαν στο τελος του πρώτου ημιχρόνου αλλά δεν κατάφεραν να κρατήσουν την νίκη και ηττήθηκαν με 1-2.Αυτά για σήμερα περιμένουμε το αυριανό κουπόνι με παιχνίδια απο το EUROPA LEAGUE και μέχρι τότε καλά να περνάτε.