Δευτέρα 18 Ιανουαρίου 2010

Ψιθυροι......................

Πέσιμο στον διαιτητή του αγώνα με την Καβάλα έκανε στο ημίχρονο ο Κούλης Δουρέκας! Ο διευθυντής ποδοσφαιρικού τμήματος του Ολυμπιακού τα έβαλε με τον Τάσο Κάκο, λέγοντάς του: "Ηρθες εδώ για να μας τελειώσεις. Είσαι στημένος..."

Εντονη φημολογία αναπτύχθηκε μετά το τέλος του αγώνα της Καβάλας με τον Ολυμπιακό ότι ο Τάσος Πάντος έκανε λεκτική επίθεση στον Ζίκο που τον άφησε εκτός 18άδας στο εν λόγω ματς

Το τάκλιν αυτοθυσίας που έκανε ο Ντουγκλάο στη φάση με τον Ντάρμπισαϊρ κρατώντας το μηδέν για την Καβάλα, ενδεχομένως να του χαρίσει μια θέση στο ρόστερ του Παναθηναϊκού...

Τι V.I.P. και αηδίες. Από τον αγωνιστικό χώρο παρακολούθησαν ορισμένοι οπαδοί τα τελευταία λεπτά του αγώνα Καβάλα - Ολυμπιακός. Πάλι καλά που δεν... πετάχτηκαν να βάλουν κανένα γκολ.

Στο ΟΑΚΑ ακούστηκε από τα μεγάφωνα πως η ομάδα βόλεϊ του τριφυλλιού επικράτησε μέσα στον Ρέντη του Ολυμπιακού με 3-1 σετ και αμέσως οι οπαδοί του Παναθηναϊκού ξέσπασαν σε πανηγυρισμούς και συνθήματα εναντίον του αιωνίου αντιπάλου...

Επεισόδια ανάμεσα σε οπαδούς του Αρη που πήγαιναν στα Γιάννινα και οπαδούς του Ολυμπιακού που πήγαιναν στην Καβάλα έλαβαν χώρα το μεσημέρι της Κυριακής (17/1) στην Εγνατία οδό στο ύψος της Βέροιας