Σάββατο 12 Μαρτίου 2011

Αστέρας Τρ.-Ολυμπιακός Βόλου 2-1

9o λεπτό: Ο Σολάκης γυρίζει και σουτάρει με το αριστερό έξω από την περιοχή, η μπάλα ελάχιστα άουτ.

16ο λεπτό: Γκολ για τον Αστέρα: Ο Ουτότζι βρίσκει τον Μπαστία ο οποίος από πολύ κοντά κευραυνοβολεί τον Γιακούποβιτς.

22ο λεπτό: Ο Νέμεθ γυρίζει μέσα στην περιοχή, το σουτ όμως φεύγει πολύ άουτ.

23ο λεπτό: Γκολ για τον Ολυμπιακό Βόλου. Εξαιρετική σέντρα του Ακόστα, κοντινή κεφαλιά του Σολάκη,1-1

25ο λεπτό: Τετ-α-τετ του Νέμεθ με τον Αναστασόπουλο, νικητής ο δεύτερος.

57ο λεπτό: Μακρινό, συρτό σουτ του Μπαστία, μπλοκάρει ο Γιακούποβιτς.

73ο λεπτό: Ωραίο σουτ του Φρανκού με φάλτσο μέσα από την περιοχή, η μπάλα άουτ.

82ο λεπτό: Καταπληκτικό σουτ του Φρανκού, επεμβαίνει ο Γιακούποβιτς.

84ο λεπτό: Κόντρα επίθεση του Ολυμπιακού, σουτ του Μπρέσκα από το ύψος του πέναλτι, η μπάλα ψηλά.

89ο λεπτό: Γκολ για τον Αστέρα. Κεφαλιά πάσα του Ουριμπάρι, νέα κεφαλιά του Μπαρτολίνι, 2-1.

Διαιτητής: Μήτσιος
Βοηθοί: Φαντόπουλος, Σωτηρόπουλος