Τρίτη 15 Δεκεμβρίου 2015

Σοκ για τη Λάτσιο!!

Σοκ για τη Λάτσιο!

Έτοιμη να πανηγυρίσει την πρώτη της νίκη μετά από έξι αγωνιστικές στο πρωτάθλημα αλλά η Σαμπντόρια με σκορ στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων έκανε το 1-1 και στέρησε τη χαρά από τη Λάτσιο!

Δεν τη θέλει... Η Λάτσιο ήταν έτοιμη να πανηγυρίσει την πρώτη της νίκη μετά από έξι αγωνιστικές στο πρωτάθλημα. Μία νίκη που την ήθελε πάρα πολύ μετά από την έντονη κριτική που είχαν δεχθεί όλοι στην ομάδα με αποκορύφωμα τις σακούλες με την κοπριά που άφησαν οι οπαδοί της στο προπονητικό κέντρο.

Η νίκη αυτή όμως δεν ήρθε. Για άλλη μια αγωνιστική. Περισσότερο όμως λόγω του τρόπου με τον οποίο αυτή ήρθε! Με ισοφάριση στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων! Σε αυτό το χρονικό σημείο ο Ζουκάνιβιτς εκτέλεσε απευθείας ένα φάουλ έξω από τη μεγάλη περιοχή στερώντας μια μεγάλη χαρά από τους γηπεδούχους.

Η Λάτσιο είχε ανοίξει το σκορ στο 76ο λεπτό με τον Μάτρι μετά από σέντρα του Ράντου.