Σάββατο 29 Οκτωβρίου 2011

Εξάρα ο ΠΑΟΚ στον ΠΑΟ!!

Οι Νέοι του ΠΑΟΚ διέλυσαν με 6-0 τους αντίστοιχους του Παναθηναϊκού στις αθλητικές εγκαταστάσεις της Σουρωτής.
Εξάρα ο ΠΑΟΚ στον ΠΑΟ!
Στο έκτο λεπτό της αναμέτρησης οι Θεσσαλονικείς άνοιξαν το σκορ με γκολ του Κωνσταντινίδη και στο 32ο ο Πέλκας με κοντινό σουτ έκανε το 2-0 για τον ΠΑΟΚ, ενώ 23 λεπτά αργότερα ο ίδιος σημείωσε το 3-0.
Στο 65ο λεπτό ο Παπαδόπουλος έκανε το 4-0 και δύο λεπτά αργότερα ο Χαρμάνας το 5-0. Στο 83ο λεπτό ο Ταουσιάνης διαμόρφωσε το τελικό 6-0.

Οι συνθέσεις:

ΠΑΟΚ: Μελισσάς, Αποστολόπουλος, Σταφυλίδης, Αγγελίδης, Λαμπάκης, Τσανδάρης, Κωνσταντινίδης Δ. (58' Ταουσιάνης), Παναγιωτούδης (68' Πολύζος), Παπαδόπουλος (66' Χαρμάνας), Πέλκας, Πόποβιτς.

Παναθηναϊκός: Ταμπάκης, Φαφούτης (70' Κασάι), Κασαπάκης, Τριανταφυλλόπουλος, Κόι, Ανρδεόπουλος (57' Μουζακίτης), Αποστολόπουλος (69' Ρισβάνης), Σταματάκης, Μαραθιανός, Αναστασόπουλος, Γιαννιτσάκης.