Παρασκευή 16 Σεπτεμβρίου 2011

Τέτοια απογοήτευση...!!

Τη νίκη και μόνο ήθελε ο Σισέ στο έντος έδρας παιχνίδι της Λάτσιο, εναντίον της Βασλούι, για αυτό και η ισοπαλία τον γέμισε απογοήτευση...
Τέτοια απογοήτευση...
"Για να είμαι ειλικρινής, είμαι λίγο απογοητευμένος με το αποτέλεσμα. Εντός έδρας θα πρέπει να παίρνουμε όσο περισσότερους βαθμούς γίνεται και απόψε (χθες) έπρεπε να πάρουμε τρεις.
Ήταν ένα πολύ περίεργο παιχνίδι. Στο πρώτο ημίχρονο παίξαμε πολύ καλά, προσφέροντας ένα καλό παιχνίδι και δημιουργώντας πολλές ευκαιρίες για γκολ. Πήγαμε στο ημίχρονο με το 1-0, αλλά στο δεύτερο ημίχρονο αντέδρασαν και στα πρώτα 20 λεπτά έδειξαν ότι θέλουν τη νίκη πιο πολύ από εμάς. Έβαλαν δύο γκολ, αλλά ήμασταν δυνατοί πνευματικά και καταφέραμε να ισοφαρίσουμε", σχολίασε ο Γάλλος φορ μετά το χθεσινό 2-2...