Κυριακή 16 Σεπτεμβρίου 2012

Έχασε... ένα ημίχρονο η Λίβερπουλ!!

Έχασε... ένα ημίχρονο η Λίβερπουλ
Περισσότερο η Λίβερπουλ ήταν αυτή που άφησε στο «Στάδιο του Φωτός» δύο βαθμούς, παρά η Σάντερλαντ πήρε τον έναν από τους «κόκκινους». Οι δύο ομάδες έμειναν στο 1-1 για την 4η αγωνιστική της Πρέμιερ Λιγκ.

Το σύνολο του Μπρένταν Ρότζερς σπατάλησε το πρώτο ημίχρονο, μεταμορφώθηκε θετικά στο δεύτερο, αλλά… ούτε τώρα ήρθε η νίκη.

Έτσι, ο σύλλογος του Μέρσεϊσαϊντ μετράει μόλις δύο βαθμούς έπειτα από τέσσερα ματς στο φετινό πρωτάθλημα.

Ο Σουάρεζ πέτυχε το γκολ της ισοφάρισης στο δεύτερο ημίχρονο που… υπήρχε μονάχα μια ομάδα στον αγωνιστικό χώρο.

Το τρίτο του γκολ στη δεύτερη εμφάνισή του με τη φανέλα της Σάντερλαντ, πέτυχε ο Στίβεν Φλέτσερ.