Δευτέρα 30 Σεπτεμβρίου 2013

Δεν νικάει ποτέ!! (video)

Νέα απώλεια βαθμών για την Ανζί, που έμεινε στο 2-2 με την Άμκαρ και ύστερα από 11 αγωνιστικές στο ρωσικό πρωτάθλημα δεν έχει γευτεί την χαρά της νίκης.

Έτσι όπως το πάει, δεν θα κάνει «σεφτέ» ποτέ. Η Ανζί δεν κατάφερε να μην νικήσει ούτε στο πλαίσιο της 11ης αγωνιστικής, όπου έμεινε στο 2-2 με την Άμκαρ.

Η... πάλαι ποτέ μεγάλη δύναμη στην Ρωσία προηγήθηκε στο 44’, χάρη σε πέναλτι του Γκατάγκοφ. Η απάντηση των φιλοξενούμενων ήρθε στο 65’ με τον Κανούνικοφ να ισοφαρίζει, ενώ δύο λεπτά πριν το φινάλε πήγαν να κάνουν το μεγάλο... κόλπο με τον Πισκούκεατς να φέρνει τούμπα το ματς! Ωστόσο, στο τελευταίο λεπτό, η Ανζί κατάφερε να πάρει τουλάχιστον τον ένα βαθμό, έπειτα από το τέρμα του Σολομάτιν.

Αποτέλεσμα που διατηρεί τους Νταγκεστάνους μέσα στην ζώνη του υποβιβασμού, σε μια εφιαλτική σεζόν, όπως εξελίσσεται.
Πηγή: sport-fm.gr