Δευτέρα 3 Φεβρουαρίου 2014

Ανατροπή σε βάρος του ύστερα από 22 μήνες!

Ο ΠΑΟΚ είχε να γνωρίσει σχεδόν δύο χρόνια, σε βάρος του ανατροπή, για την κανονική περίοδο της Σούπερ Λίγκας

Ανατροπή σε βάρος του ύστερα από 22 μήνες
Άλλο ένα τέτοιο πάθημα, του είχε συμβεί στην 1η αγωνιστική των περσινών πλέι-οφ (15/5/2013), όταν προηγήθηκε με τον Σαλπιγγίδη στο Περιστέρι, στο 60ο λεπτό, αλλά ο Ατρόμητος το γύρισε με τον Ιγκλέσιας και τον Σουμπίνιο. Στην κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος πάντως, ο ΠΑΟΚ είχε να υποστεί κάτι που έχει κάνει αμέτρητες φορές στους αντιπάλους του, τον τελευταίο καιρό, από τις 22 Απριλίου, του 2012.

Συγκεκριμένα ήταν η τελευταία αγωνιστική της σεζόν 2011-12, όταν προηγήθηκε και πάλι με τον Κλάους απέναντι στον Λεβαδειακό, για να γνωρίσει την ήττα από τους Βοιωτούς με 4-3. Το ημίχρονο και σε εκείνο τον αγώνα, είχε τελειώσει ισόπαλο 1-1. Πηγή: sport-fm.gr