Παρασκευή 24 Ιουλίου 2015

Διπρόσωπος Ατρόμητος!

Ήττα για τον Ατρόμητο, στην πρόβα τζενεράλε ενόψει ΑΪΚ Στοκχόλμης, με σκορ 1-0 κόντρα στην Μπουγιούκσεχιρ. Προβληματική εικόνα στο πρώτο ημίχρονο, θετικό πρόσωπο στο δεύτερο για τους Περιστεριώτες.

Διπρόσωπος Ατρόμητος
Με ήττα συνδυάστηκε το τελευταίο φιλικό του Ατρόμητου πριν τα ματς με την ΑΪΚ Στοκχόλμης για τον Γ’ Προκριματικό γύρο του Europa League. Η Μπουγιούκσεχιρ εκμεταλλεύτηκε την ανωτερότητά της στο πρώτο ημίχρονο και πήρε τη νίκη με σκορ 1-0.

Οι Περιστεριώτες δεν είχαν καλή εικόνα στα πρώτα 45λεπτα στο «Φετίχ Τερίμ» στην Κωνσταντινούπολη και είδαν τους αντιπάλους τους να προηγούνται μόλις στο 3ο λεπτό με τον Σοκόλ. Στο δεύτερο ημίχρονο, η ομάδα του Μιχάλη Γρηγορίου ανέβασε αισθητά την απόδοσή της όμως δεν βρήκε τον τρόπο να στείλει την μπάλα στα δίχτυα.

Οι συνθέσεις:

Μπουγιούκσεχιρ: Μπαμπατζάν, Ουτσάρ, Τζανσέβ, Αιχάν, Οστορούν, Τεκντεμίρ, Μπατζί, Μοσορό, Ντοκά, Βίστζα, Σοκόλ.

Έπαιξαν και οι: Σίμπασι, Ερντέμ,Αγκάι, Ρότμαν, Eμρέ, Σαχίν, Αλκιλίκ, Αλτούν, Πατντάλ, Αλτούν Τας.

Ατρόμητος: Γκορμπούνοφ, Κιβρακίδης, Κούρος (61’ Μπιτόλο), Έμποου (73’ Λαζαρίδης), Φυτανίδης, Γκαρσία (87’ Λημνιός) , Γοδόι (73’ Μπάλλας), Ουσέρο (87’ Νάτσος), Μαρσελίνιο (73’ Μπρίτο), Ούμπιντες, Ναπολεόνι (87’ Ρεγκάκος).