Παρασκευή 21 Οκτωβρίου 2011

«Άξιζε αλλά προδόθηκε» (ΦΩΤΟ)

Έτσι είδαν την ήττα της ΑΕΚ στη Ρωσία από τη Λοκομοτίβ Μόσχας τα ενωσίτικα Media.
Διαβάστε πως διαχειρίστηκαν το θέμα:
AEK365.gr
Άξιζε κάτι καλύτερο η ΑΕΚ
Η Ένωση έχασε άδοξα 3-1 (το γκολ ο Σιαλμάς) στη Μόσχα από τη Λοκομοτίβ - Μοιραίος ξανά ο Μπέλεκ που έχασε απίστευτο τετ α τετ στο 0-0, ενώ είχε και δοκάρι - Η μισή ΑΕΚ πάλεψε σαν θηρίο μέχρι το τελευταίο μέσα στη Μόσχα μέχρι το τελευταίο δευτερόλεπτο.
AEK-live.gr
Δεν της άξιζε η ήττα
Η ΑΕΚ πάλεψε στη Μόσχα, είχε τις ευκαιρίες να πάρει το θετικό αποτέλεσμα, αλλά το πλήρωσε στο δεύτερο ημίχρονο και γνώρισε την ήττα με 3-1 από την Λοκομοτίβ για την 3η αγωνιστική του Europa League.
AEKvoice.gr
Την πρόδωσε η τύχη και η άμυνα
Παρά το πολύ καλό πρώτο ημίχρονο που πραγματοποίησε η ΑΕΚ στη Μόσχα τελικά γνώρισε την ήττα από τη Λοκομοτίβ με 3-1. Οι παίκτες της Ένωσης πάλεψαν μέχρι το τελευταίο λεπτό αλλά η τύχη δεν ήταν με το μέρος τους.