Δευτέρα 22 Σεπτεμβρίου 2014

«Γκέλα» για τη Μάλμε!!

Στο 1-1 έμεινε η Μάλμε με την Χέλσινγκμποργκ, για την 24η αγωνιστική του πρωταθλήματος Σουηδίας. Προηγήθηκε στο 85’ και δύο λεπτά αργότερα ισοφαρίστηκε η αντίπαλος του Ολυμπιακού στο Champions League!

«Γκέλα» για τη Μάλμε!
Χωρίς νίκη για τρίτο σερί παιχνίδι έμεινε η Μάλμε, μένοντας στο 1-1 εντός έδρας κόντρα στην Χέλσινγκμποργκ, για την 24η αγωνιστική του σουηδικού πρωταθλήματος.

Ύστερα από το πρώτο ημίχρονο, το οποίο έληξε χωρίς σκορ, η αντίπαλος του Ολυμπιακού στους ομίλους του Champions League προηγήθηκε με γκολ του Ρόζενμπεργκ στο 85’, με τους φιλοξενούμενους να φέρνουν το ματς στα ίσα δύο λεπτά αργότερα με τον Ντάλμπεργκ!

Όμως, παρά τη νέα απώλεια, η Μάλμε εξακολουθεί να βρίσκεται στην κορυφή της βαθμολογίας με έξι πόντους περισσότερους από τη δεύτερη ΑΙΚ Στοκχόλμης.*Πηγή: sport-fm.gr*