Πέμπτη 29 Οκτωβρίου 2015

Λέιζερ στο πρόσωπο του Ρούνεϊ την ώρα του πέναλτι!!

Την ώρα που ο αρχηγός της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ ανέλαβε να εκτελέσει το πρώτο πέναλτι για την ομάδα κόντρα στη Μίντλεσμπρο ένα λέιζερ τον σημάδευε από την αντίπαλη εξέδρα.

Λέιζερ στο πρόσωπο του Ρούνεϊ την ώρα του πέναλτι

Κερασάκι στην τούρτα ήταν ο χθεσινός αποκλεισμός στα πέναλτι από τη Μίντλεσμπρο, όταν μετά από 120 λεπτά αγώνα οι δύο ομάδες έμεινα στο 0-0.

Ο Γουέιν Ρούνεϊ μπήκε στο γήπεδο ως αλλαγή στο δεύτερο ημίχρονο αλλά δεν μπόρεσε να δώσει την απαιτούμενη ώθηση στην ομάδα.

Προσπάθησε παρόλα αυτά να ανεβάσει την αυτοπεποίθηση των συμπαικτών του όταν πήρε την ευθύνη να εκτελέσει το πρώτο πέναλτι στη διαδικασία.