Κυριακή 15 Μαρτίου 2015

MLS: Ασυγκράτητος ο Μπλας Πέρεζ! (videos)

Δύο ακόμα γκολ πέτυχε ο Μπλας Πέρεζ πραγματοποιώντας εντυπωσιακή εμφάνιση το 3-1 του Ντάλας επί του Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι.
Δύο γκολ πέτυχε επίσης ο Φερνάντο Αριστεγκιέτα στο 3-3 των Φιλαδέλφεια Γιούνιον στην έδρα της Ρέαλ Σολτ Λέικ, που ισοφάρισε στο 86ο λεπτό με πέναλτι του Αλβάρο Σαμπόριο. Δύο γκολ σημείωσε και ο Κρις Βοντολόφσκι στο απρόσμενο 3-2 των Σαν Χοσέ Έρθκουεϊκς επί των Σιάτλ Σάουντερς, που δεν εκμεταλλεύτηκαν αριθμητικό πλεονέκτημα από το 52ο. Σε άλλα σημερινά ματς του MLS, οι Βανκούβερ Ουάιτκαπς έκλεψαν 1-0 στην έδρα των Σικάγο Φάιρ με τέρμα του Οκτάβιο Ριβέρο στο 86ο, ενώ οι Κολόμπους Κρου εκμεταλλεύτηκαν αποβολή του Τζάστιν Μόροου στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου και έφτασαν σε 2-0 επί του Τορόντο.