Κυριακή 28 Ιουλίου 2013

Προσπάθησε να… συμμαζέψει ο Κουίνσι!!

Στο δεύτερο ημίχρονο της ήττας (3-0) της Κρίσταλ Πάλας από την Κρόουλι αγωνίστηκε ο Κουίνσι Οβούσου Αμπέγιε, προσπαθώντας να συμμαζέψει την κατάσταση για την ομάδα του Ίαν Χόλογουεϊ.

Προσπάθησε να… συμμαζέψει ο Κουίνσι
Για τρίτη φορά δοκιμάστηκε από την Κρίσταλ Πάλας, ο Κουίνσι Οβούσου Αμπέγιε.

Ο Γκανέζος μέσος του Παναθηναϊκού, μπήκε στο δεύτερο ημίχρονο, στο φιλικό προετοιμασίας με την Κρόουλι και προσπαθούσε να … συμμαζέψει την ακαταστασία που επικρατούσε από τη μέση και πίσω στην ομάδα του.

Στο 54ο λεπτό είχε ένα σουτ που έφυγε αρκετά άουτ και στο 68’, είδε τη μπάλα να περνάει λίγο δίπλα από το δοκάρι του αντίπαλου πορτιέρο.

Οι «αετοί», παρουσιάζοντας κακό πρόσωπο στο φιλικό με την Κρόουλι ηττήθηκαν με σκορ 3-0 και ο Κουίνσι, που προσπάθησε να ξεχωρίσει, περιμένει πλέον ενημέρωση από την αγγλική ομάδα, όπως και ο Παναθηναϊκός… Πηγή: sport-fm.gr