Κυριακή 15 Φεβρουαρίου 2015

Δεν της φτάνει ο Ντέστρο!!

Ο Ντέστρο έκανε το καθήκον του… Πέτυχε το πρώτο του τέρμα με τη Μίλαν αλλά και πάλι δεν κατάφερε να την οδηγήσει στη νίκη απέναντι στην Έμπολι η οποία πήρε την ισοπαλία 1-1.

Δεν της φτάνει ο Ντέστρο!
Τον απέκτησε για να σκοράρει και εκείνος το έκανε! Ο Ντέστρο πέτυχε το πρώτο του τέρμα με τη φανέλα της Μίλαν αλλά αυτό δεν ήταν αρκετό και για τη νίκη.

Οι ροσονέρι ήρθαν ισόπαλοι 1-1 με την Έμπολι στο «Σαν Σίρο» μένοντας για άλλη μια φορά μακριά από μια καλή εμφάνιση και ένα… τρίποντο

Οι μιλανέζοι προηγήθηκαν στο 40ο λεπτό με τον Ντέστρο, ένα τέρμα που ανέβασε το ηθικό των παικτών του Ιντζάγκι.

Ωστόσο η Έμπολι, η οποία πάντα έδειχνε να είναι επικίνδυνη ισοφάρισε στο 68ο λεπτό με τον Μαρακόνε.

Η Μίλαν προσπάθησε να αντιδράσει και να πετύχει και δεύτερο τέρμα αλλά δεν το κατάφερε. Αντ’ αυτού μάλιστα, έμεινε με δέκα παίκτες μετά την αποβολή του Ντιέγκο Λόπεζ στο 85ολεπτό. *Πηγή: sport-fm.gr*