Δευτέρα 16 Φεβρουαρίου 2015

«Καίει» το φύλλο αγώνα τον Ολυμπιακό!

Με βαριά τιμωρία κινδυνεύει ο Ολυμπιακός από το φύλλο αγώνα για όσα έγιναν μετά την ήττα του στο κλειστό του Ρέντη (3-2) από τον ΠΑΟΚ και τους τραυματισμούς Γκόμεζ, Καρασαββίδη

«Καίει» το φύλλο αγώνα τον Ολυμπιακό

Συγκεκριμένα ο διαιτητής κ. Γεωργουλέας μεταξύ άλλων έγραψε στο φύλλο αγώνα για τους τραυματισμούς των αθλητών του ΠΑΟΚ και όχι μόνο: «Μετά την λήξη του αγώνα οπαδοί του Ολυμπιακού εκσφενδόνισαν προς την πλευρά των παικτών του ΠΑΟΚ και των διαιτητών δεκάδες αντικείμενα όπως μισογεμάτα μπουκάλια νερό, μισογεμάτα μεταλλικά κουτάκια μπύρας, πλαστικά ποτήρια καφέ και πλαστικούς κάδους απορριμμάτων.

Ένα μισογεμάτο πλαστικό μπουκάλι νερό που πέταξαν οπαδοί του Ολυμπιακού χτύπησε τον αθλητή του ΠΑΟΚ Γκόμεζ στο χέρι και ένα μισογεμάτο μπουκάλι νερό χτύπησε στην ωμοπλάτη τον αθλητή του ΠΑΟΚ Καρασαββίδη.

Η ομάδα του ΠΑΟΚ αποχώρησε μετά από 15 λεπτά και αφού απομακρύνθηκαν οι οπαδοί του Ολυμπιακού.

Στην διακοπή στο τέλος του 2ου σετ οι οπαδοί του Ολυμπιακού φώναζαν εν χορό το εξής σύνθημα: «Βούλγαροι- Βούλγαροι»