Δευτέρα 27 Αυγούστου 2012

«Δικαιωθήκαμε με το καλημέρα στη Βέροια»

«Μέσα σε ένα 45λεπτο στη Βέροια είδε όλη η Ελλάδα πώς παίζεται το παιχνίδι», σχολίαζαν άνθρωποι του Παναθηναϊκού σχετικά με τις διαιτητικές αποφάσεις στο ματς της τοπικής ομάδας κόντρα στον Ολυμπιακού, αισθανόμενοι δικαιωμένοι για το περιεχόμενο των ανακοινώσεων που είχαν προηγηθεί.

Κύκλοι του Παναθηναϊκού σχολίασαν ιδιαίτερα, όπως είναι φυσικό, το καθαρό γκολ των γηπεδούχων με τον Ιωάννου το οποίο λανθασμένα δεν μέτρησε όταν το αποτέλεσμα ήταν ακόμη 0-0, ενώ θυμήθηκαν χαρακτηριστικά πως ο δεύτερος βοηθός, ο Τσολάκης άλλαξε τακτική μετά το περσινό παιχνίδι του Ολυμπιακού με τη Δόξα Δράμας και μια φάση οφ σάιντ του Τοροσίδη.

«Μέσα σε ένα 45λεπτο είδε όλη η Ελλάδα πώς παίζεται το παιχνίδι. Όλα όσα είπαμε από το μεσημέρι και στις τρεις ανακοινώσεις επιβεβαιώθηκαν μέχρι κεραίας», τόνιζαν χαρακτηριστικά…