Τετάρτη 21 Δεκεμβρίου 2011

Ούτε στο Κιλκίς ο Ηρακλής!!

Gn?? / ??????OJ?

Για ένα ακόμη 90λεπτο ο Ηρακλής δεν μπόρεσε να αξιοποιήσει τις ευκαιρίες που είχε και έμεινε στο 0-0 με τον Κιλκισιακό, σε αναμέτρηση που διεξήχθη σήμερα το μεσημέρι στο Κιλκίς. Οι νεαροί «κυανόλευκοι» είχαν κάποιες καλές στιγμές, δεν κατάφεραν όμως να σκοράρουν και να πάρουν την πρώτη τους νίκη στο φετινό πρωτάθλημα της Δ’ Εθνικής. Αξίζει να σημειωθεί ότι πριν από την έναρξη του αγώνα, τηρήθηκε ενός λεπτού σιγή στη μνήμη του αδικοχαμένου Γιόβαν Γκοΐκοβιτς.
Οι συνθέσεις:
ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ: Περπερίδης, Καφετζής (74′ Ευθυμιάδης), Γκέληνος, Σιάνας, Μαυραγγελίδης, Κουραλίδης (66′ Βασιλειάδης), Σεβελίδης, Μαντζάρης, Ντουντούκης, Καρατζιάς, Ιωαννίδης.
ΗΡΑΚΛΗΣ: Αθανασιάδης, Κουτσιώλης, Τριανταφυλλίδης, Ηρακλής, Πόπτσης, Μικρός, Μαυρίδης (56′ Γαλάνης), Καρανδρέας, Τσιλιανίδης, Σαράφογλου, Κρυστάλλης (73′ Σαμπανίδης).

πηγή: metrosport.gr