Κυριακή 21 Απριλίου 2013

Επιτέλους νίκη!!

Τέλος στο σερί των τριών ηττών στις τελευταίες της αναμετρήσεις έβαλε η Ίντερ κόντρα στην Πάρμα! Για την 33η αγωνιστική του Ιταλικού πρωταθλήματος επικράτησε 1-0 χάρη στο γκολ του Ρόκι στο 81ο λεπτό.

Επιτέλους νίκη (video)
Τέλος στο σερί των τριών ηττών στις τελευταίες της αναμετρήσεις έβαλε σήμερα η Ίντερ κόντρα στην Πάρμα! Για την 33η αγωνιστική του Ιταλικού πρωταθλήματος επικράτησε 1-0 χάρη στο τέρμα του Ρόκι στο 81ο λεπτό.

Μεγάλο ρόλο στη νίκη των γηπεδούχων έπαιξε ο τερματοφύλακας τους. Ο Χαντάνοβιτς με μια σειρά από σημαντικές επεμβάσεις διατήρησε ανέπαφη την εστία του και έτσι έδωσε την ευκαιρία στους συμπαίκτες του να πάνε στα αποδυτήρια με την ελπίδα πως θα σκοράρουν στο δεύτερο ημίχρονο.

Στο 87ο λεπτό ο Τζόναθαν έβγαλε σε καλή θέση τον Ρόκι ο οποίος νίκησε τον τερματοφύλακα της Πάρμα.
Πηγή: sport-fm.gr