Τρίτη 1 Απριλίου 2014

Σοκ για την Ίντερ!!

Ο Εμεγκχάρα, με το γκολ του στο 85ο λεπτό, ισοφάρισε σε 2-2 δεν επέτρεψε στην Ίντερ να πάρει την εκτός έδρας νίκη απέναντι στην Λιβόρνο.

Σοκ για την Ίντερ!
Με ένα τέρμα του Εμενγκχάρα στο 85ο λεπτό, η Λιβόρνο ισοφάρισε 2-2 την Ίντερ, στο παιχνίδι που έριξε την αυλαία της 31ης αγωνιστικής του ιταλικού πρωταθλήματος.

Οι μιλανέζοι προηγήθηκαν στο σκορ με 2-0 με τον Ερνάνες στο 37ο λεπτό και τον Παλάσιο στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων.

Οι γηπεδούχοι όμως μείωσαν σε 2-1 με τον Παουλίνιο στο 54ο λεπτό και συνέχισαν την προσπάθεια μέχρι και το τέλος…

Και δικαιώθηκαν με τον Εμεγκχάρα να ισοφαρίζει σε 2-2 στο 85ο λεπτό της αναμέτρησης.

Η Ίντερ παρέμεινε σε τροχιά ενός ευρωπαϊκού εισιτηρίου αλλά πλέον απέχει μόλις δύο βαθμούς από την Πάρμα.